Centrum Usług Wspólnych
Gminy Michałowice
08.12.2023 14:25

Liceum z maturą miedzynarodową. Czy to wybór dla mnie ? Jak dostać się na studia zagraniczne i ile to kosztuje?

Działania dla młodzieży zamieszkałej w naszej gminie

Szanowni Państwo,

29 listopada i 5 grudnia z inicjatywy Wójt Gminy Michałowice, Małgorzaty Pacheckiej oraz Młodzieżowej Rady Gminy Michałowice w Sali multimedialnej Urzędu Gminy odbyły się dwa spotkania dotyczące ciekawych dróg kształcenia uczniów po szkole podstawowej.

Uczniowie klas 7,8,liceum oraz rodzice poznali odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące matury międzynarodowej, jak wybrać dobre liceum IB, jak przygotować się do egzaminów. Młodzież z naszej gminy dowiedziała się również jakie są perspektywy na kontynuację edukacji w Europie i Ameryce Północnej i jakie są korzyści wynikające z nauki na poziomie uniwersyteckim za granicą.

Oba spotkania poprowadziła Pani Alicja Skręta, członkini międzynarodowej grupy coachów w projekcie Transformacja Narodów prowadzonych przez MLF, liderka wprowadzenia w Polsce programów Global Youth Initiative oraz Executive Director w Maxwell Leadership Poland i jednocześnie Dyrektor Oddziałów Międzynarodowych w I SLO w Warszawie.

 

Serdecznie dziękujemy za udział !

Data publikacji: 08.12.2023 15:25
Data ostatniej modyfikacji: 08.12.2023 15:25
Wyświetleń: 32
Autor: Małgorzata Brejnak
Opublikował: Bogdan Kwietniak
Ostatnio zmodyfikował: Bogdan Kwietniak