Centrum Usług Wspólnych
Gminy Michałowice
26.06.2024 08:55

Szanowni Państwo,

Chcąc poznać losy absolwentów Szkół prowadzonych przez Gminę Michałowice, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie krótkiej ankiety

Cenną wiedzą dla nas będą informacje jak potoczyły się Państwa losy w dorosłym już życiu, czym się zajmujecie, czy jaki kierunek studiów ukończyliście. Ankieta pozwoli nam także spojrzeć na efektywność działań naszych szkół, z perspektywy Państwa dalszej edukacji i kariery zawodowej. Zależy nam na rzetelnej i prawdziwej odpowiedzi, ankieta jest anonimowa i przeznaczona do celów badawczych. Na końcu ankiety jest możliwość pozostawienia danych kontaktowych - jest to opcja dobrowolna, przeznaczona dla tych z Państwa, którzy wyrażą chęć na ewentualne pogłębione badanie. Jeśli zdecydują się Państwo na pozostawienie danych będą one chronione zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych.   

Ankieta będzie dostępna dla Państwa w poniższym linku do dnia 30 września 2024 r.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.


 

Ankieta dla absolwentów szkół na terenie Gminy Michałowice

           Bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety przez osoby będące absolwentami Szkół na terenie Gminy Michałowice. Ankieta jest anonimowa i przeznaczona do celów badawczych. Jeśli ktoś z Państwa wyrazi zgodę na udział w pogłębionym badaniu na końcu ankiety będzie możliwość pozostawienia swoich danych kontaktowych.

* - pola wymagane

Data publikacji: 26.06.2024 10:27
Data ostatniej modyfikacji: 26.06.2024 10:27
Wyświetleń: 166
Autor: Ewa Wierzgała
Opublikował: Bogdan Kwietniak
Ostatnio zmodyfikował: Bogdan Kwietniak